Marino

Naša reštaurácia je zameraná hlavne na taliansku kuchyňu, samozrejmosťou sú ale i jedlá svetovej a modernej gastronómie. Reštaurácia sa skladá z reštauračnej a kaviarenskej časti, a salónika, vhodného aj pre rodinné oslavy, firemné meetingy, svadby a rôzne školenia.

Burger

Sme rýchli ako fast food a kvalitní ako prvotriedna reštaurácia. Preto sa náš koncept volá „Fast Casual“. 

Naše mäso: Veľmi dobre vieme, že kvalitný burger je hlavne o mäse.
To naše pochádza z najlepších slovenských a českých fariem a neobsahuje antibiotiká, či rastové hormóny, chemické zmäkčovadlá alebo iné prímesy. Jeho kvalitu pravidelne kontrolujeme priamo pri procese výroby. Mäsko koreníme počas príprav len na povrchu a to je tajomstvo, prečo náš burger chutí ako skutočné mäso.

Naše pečivo: Naša žemľa je čerstvá, chrumkavá a trošku sladká. Žiadne kupované polotovary. Žemle pečie náš dvorný pekár podľa tajnej receptúry – nie raz, ale hneď dvakrát denne! A pretože myslíme na všetkých, ktorým príroda nenadelila schopnosť spracovať lepok, tak okrem famóznej brioškovej maslovej žemle ponúkame aj bezlepkové žemličky pre celiatikov.

Naša obloha: Všetka naša zelenina je vždy čerstvá a starostlivo vyberaná. Syr berieme priamo z Holandska.

Cafe red

Naša kaviareň sa delí na fajčiarsku a nefajčiarsku časť, a v lete ponúka posedenie aj na rozľahlej terase. Dominantou kaviarne je samozrejme káva, a my Vám ponúkame značku Pavin Caffe s vyváženou chuťou arabiky a robusty. Okrem zážitku z kávy, u nás nájdete množstvo čerstých limonád, miešaných nápojov, kvalitných čajov, čokolády a širokú ponuku koláčikov.